CAN-AM QUEST CUP 2021. 3-й етап


Запрошуємо вас на 3-й етап Чемпіонату України з GPS-орієнтування для квадроциклів CAN-AM QUEST CUP, який відбудеться 7 серпня 2021 року в Харківській області, Дергачівський район, с Лісне.


CAN-AM QUEST CUP - перший і єдиний в своєму роді захід, що поєднує в собі спортивний азарт і активний відпочинок. Тільки тут любителі позашляхової техніки (квадроцикли і баггі) зможуть випробувати себе і свою техніку, насолодитися мальовничою природою, отримати цінні призи від спонсорів і партнерів змагань!


Що таке CAN-AM QUEST CUP? Ось кілька простих правил:


• Це, перш за все, заходи, які об'єднують близьких по духу і захопленням людей, основна мета яких розвиток і популяризація квадроруху в Україні. Будь-яка людина, у якого є квадроцикл будь-якої моделі і потужності, незалежно від досвіду і підготовки зможе брати участь в даному заході. Азарт, інтерес, відсутність вимог до спеціальної фізичної підготовки і підготовки техніки, любов до природи та активного відпочинку, фотоапарат, навігатор і квадроцикл - все, що вам треба, щоб стати членом великої і дружної «квадросім’ї».

• Одноденні захоплюючі подорожі на Вашій улюбленій техніці в компанії приємних і захоплених активним відпочинком людей у форматі GPS-орієнтування, де переможець визначається за найбільшою кількістю «взяття точок» за найменший час. Для максимального комфорту учасників точки будуть розділені за рівнем складності. Відповідно учасники самі зможуть визначати в якому класі їм брати участь - LIGHT або SPORT.

• Командне змагання, де всі учасники, шляхом жеребкування, розподіляються в команди (класи LIGHT) або екіпажі заздалегідь формуються (класи SPORT). Саме таким чином формується командний дух, а так само зрівнюються шанси для всіх учасників, незалежно від їх досвіду і комплектації техніки. Призами нагороджуються всі учасники команди або екіпажу, яка завоювала три призових місця.

• Активний і захоплюючий відпочинок, де задоволення отримують як учасники, так і вболівальники. Організатори використовують максимально цікаві локації і незвичайні місця для проведення змагань, щоб поєднати спортивну складову і відпочинок на природі.


Третій етап Can-Am Quest Cup 2021 відбудеться 7 серпня в Харківській області с. Лісне Дергачівського району


Місце старту і базового табору >> "Магістраль" - комплекс, де відбудеться нагородження та фуршет!


Організатор:


Квадроциклетний клуб «Адреналін»


Під егідою Федерації мотоциклетного спорту України


Генеральний спонсор змагання:


Компанія Логос-Спорт - ексклюзивний дистриб'ютор продукції BRP в Україні

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!