XII Київський міський фестиваль з спортивної рибної ловлі


XII Київський міський фестиваль з спортивної рибної ловлі серед дітей та молоді з порушенням опорно-рухового апарату "Золота рибка" відбудеться 25 червня 2020 року, з 09.00 до 15:00 години, в Центрі сімейної риболовлі "Білі камені" (м. Київ, вул. Промислова, 4, метро Видубичі).

Ціль та завдання


Залучення дітей та молоді з порушенням опорно-рухового апарату до спортивних змагань з рибної ловлі, як засобу реабілітації, шляхом участі у змаганнях, командної роботи, спілкування, отримання позитивних емоцій, розвитку здібностей, самостійних навичок та життя в суспільстві.


Организатори


Київський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді виконавчого органу Київської міської ради - спеціальний заклад, що проводить соціальну роботу з сім`ями, дітьми та молоддю, які перебувають у складних життєвих обставинах та потребують сторонньої допомоги.

Київський міський центр сім`ї "Родинний Дім" - створений з метою здійснення науково-консультаційних, організаційних та координуючих функцій в галузі практичної реалізації сімейної політики в місті Києві.


Інформаційна підтримка

Сообщество рыболовов и охотников.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!