АМАТОРСЬКА ФІДЕРНА ЛІГА 2021. Кубок АФЛ-2020


ПОЛОЖЕННЯ про проведення Кубку АФЛ-2020.


Організатори: Загальне керівництво, організація та підготовка до проведення аматорського фестивалю здійснює "Риболовний рух Києва".

Безпосереднє проведення фестивалю здійснюється суддівською колегією згідно даного положення.


1. ЦІЛІ ТА ЗАВДАННЯ.


1.1. Фестиваль проводиться з метою:

- популяризації риболовного спорту;

- підвищення спортивної майстерності та удосконалення техніки володіння спортивними снастями;

- визначення переможців та призерів змагань.1.2. Місце проведення: м. Українка, Набережна Дніпра

1.3 Дата проведення: 16 травня 2021 року

1.4. Регламент проведення змагання.

6:00 - 6:30. Збори.

6:30 - 7:00. Відкриття, інструктаж, жеребкування.

7:00 - 8:45. Вхід в сектори, підготовка.

8:45 – 9:00. Стартовий закорм.

9:00. Старт!

9:00 – 14:00 – Тур.

14:00 - 16:00 – Зважування, підбиття підсумків, нагородження переможців, закриття змагань.

1.5. Тривалість змагань: 5 годин

1.6. Змагання відбуваються в командному і особистому заліках. Окремим призом відзначається учасник, що спіймав найбільшу рибу турніру (Номінація «BIG FISH»).


2. ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ


2.1. Додаткова реєстрація на турнір не проводиться, оскільки в турнірі беруть участь 25 найкращих представників рейтингу Аматорської Фідерної Ліги 2020 року, з яких формуються 5 команд-учасниць. Підтвердженням участі є сплата реєстраційного внеску з команди.


3. ОПЛАТА ЗА УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ


3.1. Сума реєстраційного збору 1500 грн. з команди (5 учасників).

3.2. Команда і всі її учасники вважаються зареєстрованим і можуть взяти участь тільки після оплати реєстраційного внеску.

3.3. Внески учасникам в разі відмови або не прибуття на змагання не повертаються.


4. ЖЕРЕБКУВАННЯ


4.1.Жеребкування проводиться згідно переліку зареєстрованих команд. Згідно жеребу учасники отримують свої зону і конкретно сектор для лову.


5. СЕКТОР І ЗОНА ЛОВУ


5.1. Територія змагань розбита на 5 зон. В кожній зоні є представник від кожної команди.

5.2. Кожна зона поділяється на сектори. Риболовні сектори розміщуються один біля одного.

5.3. Сектор в якому учасник ловить рибу, являє собою майданчик, який може бути повністю використаний для розміщення учасників та їх речей

5.4. Ловля та виважування риби дозволяється тільки в межах берегової лінії свого сектору.


6. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ


6.1. Підготовку в секторі можна починати тільки з часу, визначеного, як початок входу в зону змагань, а саме 07:00 (якщо про інше не зазначено під час жеребкування).

6.2. Для переміщення обладнання у сектор учасник може скористатись допомогою іншого учасника або помічника.

6.3. Після входу в зону, в ході підготовки у секторі учасник має право:

6.3.1. готувати прикормку

6.3.2. проводити вимірювання глибини дна у своєму секторі

6.3.3. складати вудилища для лову

6.3.4. встановлювати платформу (ящик, стільчик, крісло) та додаткове устаткування

6.3.5. визначати границі сектора з сусідами

6.4. У випадку непогодження з сусідами меж сектора лову, спортсмен повинен звернутись до лінійного судді про допомогу і лінійний суддя визначить межі сектора та надасть спортсменам орієнтири на протилежному березі, котрими вони повинні будуть керуватись у ході лову під час змагань.

6.5. Якщо спортсмен не згоден з рішення лінійного судді щодо меж сектора, він має право особисто запросити Головного суддю змагань для вирішення цієї проблеми. Рішення Головного судді є остаточним.

6.6. Час підготовки у секторі визначається регламентом змагань.

6.7. У секторі спортсмен повинен дотримуватись тиші, та не заважати своїми діями іншим спортсменам.

6.8. Лов риби здійснюється з берега. Головною вимогою до закидання є те, щоб при закиданні дужка котушки була відкрита і шнур (жилка) вільно сходила зі шпулі, а при вимотуванні снасті було зроблено не менше трьох обертів ручкою котушки.

6.9. Вудилище для лову риби на фідер повинно бути довжиною не більше 17 англійських футів (518 см), бути обладнаним пропускними кільцями та котушкою. Для лову дозволено використовувати одне вудлище, інші споряджені вудлища можуть знаходитись в секторі, їх кількість не обмежена.

6.10. Покльовка риби визначається по кінчику вудлища. Будь які інші механічні, звукові та електронні сигналізатори заборонені.

6.11. Лов риби на фідер здійснюється тільки з використанням годівничок (будь-якої конструкції). Дозволяється використання методних годівничок.

6.12. Дозволяється використання тільки одногачкової снасті.

6.13. Дозволяється використовувати волосяний монтаж і розташування наживки на волосі.

6.14. Кількість прикормки та живого компонента не обмежена. Заміс додаткової прикормки під час туру дозволяється. При цьому замішування повинно проводиться самим учасником і під час замішування робоча снасть не має знаходиться у воді.

6.15. Підгодовування можна здійснювати тільки фідерним вудлищем за допомогою годівнички. Прикорм риби з руки заборонено.

6.16. Дозволяється використовувати всі види наживок, окрім риби чи її частин а також ікри риби і земноводних, та яєць мурах. Дозволяється використання штучних насадок — штучний мотиль, опариш, штучна плаваюча кукурудза, окрім пінопласту.

6.17. Довжина садка для утримання улову не повинна бути меншою ніж 150см. Металеві садки заборонені. Рекомендовано використовувати садки 3м і більше.

6.18. Після сигналу "фініш" надається 10хв. для заведення риби у підсак при умові що вона була підсічена до подачі цього сигналу. Тільки в такому випадку риба буде зарахована.

6.19. Риба, яку було підсічено і виважено після сигналу «фініш», до результатів учасника не зараховується. В разі якщо таку рибу учасник поклав у садок, суддя, в якості штрафної санкції, виймає з садка учасника найбільшу рибу і випускає її. Після цього відбувається зважування улову учасника.

6.20. Допомагати підсачувати рибу іншому учаснику заборонено.

6.21. До зважування допускається тільки жива та чиста риба, без пошкоджень(виключення становлять особини з застарілими ранами).

6.22. Під час змагань покидати свій сектор можна тільки з дозволу суддів. Під час відсутності учасника в секторі, оснастка не повинна знаходитись у воді.

6.23. У залік йдуть всі види риб, окрім видів під забороною вилову чи тих, що входять до Червоної Книги України. В разі піймання такої риби, вона повинна бути відпущена назад до водойми одразу після зняття з гачка.

6.24. Заборонено передавати кому-небудь свою спійману рибу, а також приймати від когось спійману ним рибу. Риба, що після виважування випала з рук спортсмена на берег, спортсмена чи його обладнання, може бути піднята і направлена у садок. Риба, що випала в воду, заборонена до вилову назад підсакою, руками чи іншим засобом.

6.25. При установці крісла чи платформи обов’язковим є розташування двох задніх ніг на вільній від води ділянці берега (тобто не у водоймі). Для забезпечення виконання цього правила дозволяється пересування крісла чи платформи впродовж туру.


7. ТРЕНЕРИ, КООРДИНАТОРИ ТА ВІДВІДУВАЧІ ЗМАГАНЬ


7.1. Входити у сектор дозволяється всім бажаючим виключно з дозволу учасника змагань, який проводить ловлю в цьому секторі. У разі, якщо учасник не згоден з входом якоїсь особи в сектор, він повинен повідомити про це лінійного або головного суддю.

7.2. Перебуваючи в секторі учасника ніхто не має права допомагати учаснику з проведенням ловлі в усіх її елементах, процесах і складових.

7.3. Відповідальність за порушення пункту 7.2. несе учасник. Перше і друге зауваження щодо виявлених порушень несуть за собою офіційне попередження. Третє зауваження за нове порушення є рівноцінним попередженню і автоматично означає дискваліфікацію гравця із анулюванням результату. Йому присвоюється найнижчий результат в турнірі.


8. ДОДАТКОВІ УМОВИ


8.1. Відповідно до усіх законодавчих актів щодо дотримання протипандемічних заходів, які діють станом на сьогоднішній день, змагання будуть проводитися у відокремлених зонах. Відстань між спортсменами, передбачена Правилами риболовного спорту, становить 8- 10 метрів і повністю відповідає сьогоднішнім вимогам карантинних заходів.

Комментировать
Комментировать
Надоела реклама?
Поддержите DIRTY — активируйте Ваш золотой аккаунт!